
Стріли для лука карбон Bloodsport ID6.2мм гумове перо 31" 300 спайн ±0,006
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1250214
1 105 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 134-10-10
(Viber, telegram, WhatsApp)
- +380 (97) 134-10-10
- +380 (99) 134-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
777
• Жорсткість(spine): 300
• Прямизна: +-0,006
• Матеріал: Чистий карбон
• Вага: 20.3г(313 гран)
• Довжина загальна: 82 см
• Довжина шафта: 31 дюйм
• Зовнішній діаметр: 7.46 мм
• Внутрішній діаметр: 6.2 мм
• Накінечник: 100гран (6.5г) змінний
• Різьба стандартна дюймова 8-32
• Оперення: 2" (5см) TPU
• Рекомендовано для луків 0
• Жорсткість(spine): 300
• Прямизна: +-0,006
• Матеріал: Чистий карбон
• Вага: 20.3г(313 гран)
• Довжина загальна: 82 см
• Довжина шафта: 31 дюйм
• Зовнішній діаметр: 7.46 мм
• Внутрішній діаметр: 6.2 мм
• Накінечник: 100гран (6.5г) змінний
• Різьба стандартна дюймова 8-32
• Оперення: 2" (5см) TPU
• Рекомендовано для луків 0
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 820 мм |
| Матеріал | Карбон |
| Тип | Стріли для лука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 313 грам |
| Зовнішній діаметр | 7.46 мм |
| Внутрішній діаметр | 6.2 мм |
| Довжина шафта | 31 " |
| Жорсткість(Spine) | 300 |
| Накінечник | Змінний 100гран (6.5г) |
| Оперення | 2" (5см) TPU |
| Прямизна | +-0,006 |
| Тип різьби | Стандартна, дюймова 8-32 |
- Ціна: 1 105 ₴





