
Шафт трубка вал для стріл чистий карбон TopArchery 33" ±0,003
- Немає в наявності
- Код: 1251331
215 ₴
+380 (93) 134-10-10
(Viber, telegram, WhatsApp)
- +380 (97) 134-10-10
- +380 (99) 134-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал – чистий карбон. Найлегший, міцний і рівний матеріал для виробництва стріл.
Вага 0 грам (0 гран)
Довжина 33" (83.8 см)
Зовнішній діаметр 0 мм
Внутрішній діаметр 6.2 мм
Жорсткість 0
Прямолінійність +-0,003"
Вага 0 грам (0 гран)
Довжина 33" (83.8 см)
Зовнішній діаметр 0 мм
Внутрішній діаметр 6.2 мм
Жорсткість 0
Прямолінійність +-0,003"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ОГОЛОШЕННЯ |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 6.2 мм |
| Довжина | 838 мм |
| Довжина шафта | 33 " |
| Матеріал | Карбон |
| Прямизна | +-0,003 |
| Тип | Шафт |
- Ціна: 215 ₴



