
Металева мішень Гонг напольна забивна на 6 цілей
- Немає в наявності
- Код: 1160279
792 ₴
+380 (93) 134-10-10
(Viber, telegram, WhatsApp)
- +380 (97) 134-10-10
- +380 (99) 134-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Металева мішень Гонг напольна забивна на 6 цілей - ідеальний варіант для тренувань з рогаткою як в приміщенні, так і на вулиці. Ці мішені виготовлені з високоякісного металу, що забезпечує їх довговічність та стійкість до ударів. Основною особливістю є система автоматичного скидання мішеней, яка дозволяє їм обертатися на 360 градусів при кожному попаданні. Завдяки цьому процес тренування стає ще більш динамічним, без необхідності ручного скидання мішеней після кожного пострілу. Набір складається з двох частин, які легко з’єднуються. Він зручний у транспортуванні та має універсальний розмір для використання в будь-яких умовах.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Вага | 0.4 грам |
| Висота | 36 мм |
| Тип | Мішень |
| Толщина мишени | 2.5 мм |
| Колір | Чорний; Жовтогарячий |
| Ширина | 17 см |
- Ціна: 792 ₴



