
Шафт для стріл чистий карбон Linkboy 32" 300 спайн ±0,003. трубка вал для стріл
- Немає в наявності
- Код: 1251136
150 ₴
+380 (93) 134-10-10
(Viber, telegram, WhatsApp)
- +380 (97) 134-10-10
- +380 (99) 134-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал – чистий карбон. Найлегший, міцний і рівний матеріал для виробництва стріл.
Вага 19.75грам (305гран)
Довжина 81.2 см
Діаметр стріли 7.67 мм
Внутрішній діаметр 6.15 мм
Жорсткість 300
Прямолінійність +/- 0,003"
Вага 19.75грам (305гран)
Довжина 81.2 см
Діаметр стріли 7.67 мм
Внутрішній діаметр 6.15 мм
Жорсткість 300
Прямолінійність +/- 0,003"
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 214 грам |
| Зовнішній діаметр | 7.55 мм |
| Внутрішній діаметр | 6.2 мм |
| Довжина | 813 мм |
| Довжина шафта | 32 " |
| Жорсткість(Spine) | 300 |
| Матеріал | Карбон |
| Прямизна | +-0,003 |
| Тип | Шафт |
- Ціна: 150 ₴


