
Борфреза по металу твердосплавна 10мм Тип В хвостовик 6мм
- Немає в наявності
- Код: 5151124
218 ₴
+380 (93) 134-10-10
(Viber, telegram, WhatsApp)
- +380 (97) 134-10-10
- +380 (99) 134-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Твердосплавні борфрези відносяться до лінійки ріжучих інструментів, які ідеально підходять для чистової та чорнової обробки різноманітних заготовок. Застосовується для зняття грата, зачистки зварних швів, а також обробки поверхонь із матеріалів, що важко обробляються. Відмінно підходить для шліфування поверхонь. Застосовуються для обробки матеріалів із твердістю до 70 HRC.
Хвостовик: 6 мм
Хвостовик: 6 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Обробка матеріалу | Метал, Мідь, Нержавіюча сталь, Сталь, Дерево, Чавун, Загартована сталь, Камінь, Алюміній |
| Загальні | |
| Зовнішній діаметр | 10 мм |
| Висота робочої частини | 20 мм |
| Висота хвостовика | 45 мм |
| Основні | |
| Матеріал | Карбід вольфраму |
| Сфера застосування | Алюміній, Бронза, Дерево, Загартована сталь, Латунь, Мідь, Неіржавка сталь, Пластик, Сталь, Стекло, Чавун |
| Тип | Шарошка |
| Тип профілю | Циліндричний із торцевими зубами |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал, що обробляється | Алюміній, ДСП, Дерево, Загартована сталь, МДФ, Нержавіюча сталь, Пластик, Фанера, Кольорові метали, Чавун, Чорний метал |
| Тип торця | Прямий |
| Довжина | 65 мм |
| Додаткові | |
| Тип насічки | Перехресна глибока |
- Ціна: 218 ₴







