
Фреза пазова конусна V-подібна 8*22*60°мм
- Немає в наявності
- Код: 5181133
150 ₴
+380 (93) 134-10-10
(Viber, telegram, WhatsApp)
- +380 (97) 134-10-10
- +380 (99) 134-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза конусна призначена для виконання фаски на кромках виробів. Використовуються для виготовлення клеєних сполук, так як збільшується площа склеювання.
Крім виконання декоративної обробки кромок стільниць, елементів корпусних меблів, виконання кутової фаски по ребру ділянок, з наступним скріпленням по довжині, дає можливість отримувати об'ємні столярні вироби, що дозволяє виготовляти плошки для квітів, тумби-підставки для столів, колони для інтер'єру приміщень, високохудожні предмети побуту та меблів.
Діаметр хвостовика:8 мм
Діаметр: 22 мм
Висота робочої частини: 21 мм
Конус: 60 градусів
Матеріал напайки: твердий сплав YG8
Корпус фрези з вуглецевої сталі 45#
Робочий матеріал: Дерево, фанера, МДФ, ДСП, ДВП
Крім виконання декоративної обробки кромок стільниць, елементів корпусних меблів, виконання кутової фаски по ребру ділянок, з наступним скріпленням по довжині, дає можливість отримувати об'ємні столярні вироби, що дозволяє виготовляти плошки для квітів, тумби-підставки для столів, колони для інтер'єру приміщень, високохудожні предмети побуту та меблів.
Діаметр хвостовика:8 мм
Діаметр: 22 мм
Висота робочої частини: 21 мм
Конус: 60 градусів
Матеріал напайки: твердий сплав YG8
Корпус фрези з вуглецевої сталі 45#
Робочий матеріал: Дерево, фанера, МДФ, ДСП, ДВП
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр робочий | 22 мм |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Довжина загальна | 52 мм |
| Довжина робочої частини | 21 мм |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Конструкція | Зварна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Наличие подшипника | Ні |
| Обробка матеріалу | Дерево, ЛДСП, ДСП, МДФ, Фанера |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальні оберти | 24000 об/мін |
| Оберти | Праві |
- Ціна: 150 ₴




