
Шафт для стріл мікс-карбон 6.2/7.8мм 31" Вал трубка древко для стріл
- Немає в наявності
- Код: 1251332
66 ₴
+380 (93) 134-10-10
(Viber, telegram, WhatsApp)
- +380 (97) 134-10-10
- +380 (99) 134-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мікс-карбон шафти - це суміш карбону з епоксидною смолою. На виході отримуємо достатньо рівну та міцну трубку, яка втричі дешевша за чистий карбон. Єдиним мінусом таких шафтів є велика вага.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 787 мм |
| Матеріал | Мікскарбон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 410 грам |
| Зовнішній діаметр | 7.8 мм |
| Внутрішній діаметр | 6.2 мм |
| Довжина шафта | 31 " |
| Жорсткість(Spine) | 600 |
| Тип | Шафт |
- Ціна: 66 ₴


